-Znikają etykiety i przywiązania w postaci to mój kraj, moja ojczyzna,moja rodzina, jestem polką, chrześcijanką, a rodzą się szersze perspektywy, jestem częścią całości, mikrokosmosem w makrokosmosie, wszyscy jesteśmy połączeni, wszyscy jesteśmy rodziną, jestem życiem, jestem wolną istotą. JESTEM PODRÓŻĄ ŚWIADOMOŚCI!

– Drogowskazem w podejmowaniu decyzji jest miłość, rozwój duchowy, własna intuicja,a nie strach,opinie innych czy moda.

-Jedyną wyznawaną religią jest miłość,znikają wszystkie -izmy (katolicyzm,judaizm,komunizm itd)nie ma podziału na wybranych i nie wybranych, lepszych i gorszych, jest jedność i równość, wynikająca ze zrozumienia, że życie samo w sobie jest wartością i świętością.

– Przychodzi zrozumienie, że Ziemia jest szkołą życia, wszyscy się tu uczymy, nasze doświadczenia to lekcje, jeśli wyciągamy z nich wnioski jesteśmy mądrzejsi, poszerzamy granicę świadomości i to jest największy cel.

-Poznanie siebie i pozostanie sobą jest celem życia, odchodzi w zapomnienie spełnianie oczekiwań innych,teksty co ludzie pomyślą,układanie swojego życia pod modę, trendy, narzucone zakazy i nakazy,szpanowanie.

-Rodzą się nowe możliwości,jest otwartość na zgłębianie siebie, na odkrycie swojego potencjału w 100% nie dla pieniędzy, władzy, wyzyskiwania innych, ale po to by poszerzać granicę świadomości i rozumieć coraz więcej.

-Rozumiesz,czujesz to, że jesteś bezwarunkowo wartościowa, jesteś życiem, jesteś wolnością i nikt i nic nie jest w stanie Cię zatrzymać w poznawaniu siebie i poszerzaniu granic świadomości.

6 komentarzy
 1. Kamila 4 lata temu

  Świetnie ujęte. Dziękuję, że poświęcasz swój czas aby pomagać innym tworzyć lepszą wersję siebie :).

 2. autor
  admin 4 lata temu

  Z przyjemnością,serdeczności

 3. Patrycja 3 lata temu

  Fantastycznie, najwazniejsze w pigulce, zawsze pozytywnie. Serdecznosci

  • user 2 lata temu

   i zawsze szczerze:) serdeczności

 4. Elizabeth 2 lata temu

  Cudowne inspiracje!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?