-Znikają etykiety i przywiązania w postaci to mój kraj, moja ojczyzna,moja rodzina, jestem polką, chrześcijanką, a rodzą się szersze perspektywy, jestem częścią całości,mikrokosmosem w makrokosmosie,wszyscy jesteśmy połączeni, wszyscy jesteśmy rodziną,jestem życiem, jestem wolną istotą. JESTEM PODRÓŻĄ ŚWIADOMOŚCI!

– Drogowskazem w podejmowaniu decyzji jest miłość, rozwój duchowy, własna intuicja,a nie strach,opinie innych czy moda.

-Jedyną wyznawaną religią jest miłość,znikają wszystkie -izmy (katolicyzm,judaizm,komunizm itd)nie ma podziału na wybranych i nie wybranych, lepszych i gorszych, jest jedność i równość, wynikająca ze zrozumienia, że życie samo w sobie jest wartością i świętością.

– Przychodzi zrozumienie, że Ziemia jest szkołą życia, wszyscy się tu uczymy, nasze doświadczenia to lekcje, jeśli wyciągamy z nich wnioski jesteśmy mądrzejsi, poszerzamy granicę świadomości i to jest największy cel.

-Poznanie siebie i pozostanie sobą jest celem życia, odchodzi w zapomnienie spełnianie oczekiwań innych,teksty co ludzie pomyślą,układanie swojego życia pod modę, trendy, narzucone zakazy i nakazy,szpanowanie.

-Rodzą się nowe możliwości,jest otwartość na zgłębianie siebie, na odkrycie swojego potencjału w 100% nie dla pieniędzy, władzy, wyzyskiwania innych, ale po to by poszerzać granicę świadomości i rozumieć coraz więcej, być na coraz wyższych wibracjach.

-Życie coraz świadomiej jest największym skarbem który nikt ani nic nie jest w stanie nam odebrać, mogą zabrać ciało, nasz skafander, wszystko co mamy materialnie,ale nigdy nie zabiorą naszej świadomości, być może będą próbować i dlatego to o nią należy się troszczyć, by była wysoką częstotliwością, by po odejściu w inny wymiar pójść dalej. Troska o nią to zrezygnowanie ze wszystkiego co nam nie służy, ogłupia nas,blokuje nas przed odkryciem 100% naszego potencjału, robi nas chorymi i posłusznymi, to cały system w którym żyjemy, począwszy od jedzenia z chemią, szczepionek-ponoć wymyślają taką na posłuszeństwo, chrztu-blokowanie szyszynki,elektrosmogu.Ciężko się przed wszystkim obronić, ale są i dziś takie możliwości, zamiast kupować trucizn z chemią,polepszaczami smaków z supermarketów, można od rolników stawiających na jakość produktu,szanowanie człowieka i pięknej Matki Ziemi, na elektrosmog są odpromienniki, zawsze można nie chrzcić itd

-Zrozumienie, że każde życie jest bezwarunkowo wartościowe, jest świętością powoduje że nie masz ochoty już jeść swoich przyjaciół, zwierząt, nie robisz nic co krzywdziło by innych, bo rozumiesz że tak naprawdę krzywdziłbyś sam siebie. Wspierasz tylko to co służy wszystkim, a więc i Tobie.

-Rozumiesz,czujesz to, że jesteś bezwarunkowo wartościowa, jesteś życiem, jesteś wolnością i nikt i nic nie jest w stanie Cię zatrzymać w poznawaniu siebie i poszerzaniu granic świadomości.

3 komentarze
 1. Kamila 2 lata temu

  Świetnie ujęte. Dziękuję, że poświęcasz swój czas aby pomagać innym tworzyć lepszą wersję siebie :).

 2. autor
  admin 2 lata temu

  Z przyjemnością,serdeczności

 3. Patrycja 1 rok temu

  Fantastycznie, najwazniejsze w pigulce, zawsze pozytywnie. Serdecznosci

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?