1.Zdrowa relacja zbudowana z samym sobą, nie można czegoś dać, czego się nie ma.Chcesz być szczęśliwa z kimś, najpierw bądź szczęśliwa sama ze sobą. Świadomość wewnętrznego poczucia własnej wartości, jestem bezwarunkowo wartościowa i Ty też jesteś, to zdrowe podejście do siebie i do innych, a więc do partnera również.

2.Bezwarunkowa miłość,nie kocham Cię gdy, akceptuję Cię gdy,kocham Cię bo Cię kocham i nikt i nic nie może tego zmienić.

3.Rozwój i poszerzanie granic świadomości.Partnerzy którzy patrzą w tym właśnie kierunku,nigdy nie będą próbować zmieniać siebie nawzajem, a jedynie będą inspirować siebie.

4.Podejście proaktywne do związku. Dbamy o siebie na co dzień, a nie tylko w walentynki, czy w urodziny. Rozmowa, dotyk to chleb powszedni.

5. Partner i partnerka dają z siebie maxa,każdy tyle ile może”naczynia myją się same”

6.Szczera rozmowa. Mówienie wprost o tym co się myśli, czuję w taki sposób by nie ranić drugiej strony. Mówienie wprost o swoich potrzebach.Słuchanie i nie ocenianie,zamiast tego zrozumienie, nie ma jednej racji, nie ma tak albo tak, jest tak i tak.Szukanie rozwiązań satysfakcjonujących dwie strony,nie zawsze się da,czasami trzeba temat zostawić,jedynie siebie nawzajem wysłuchać.

7. Wolność, związek to nie klatka,nie ograniczanie siebie i spełnianie oczekiwań i żądań,traktowanie drugiej osoby jak własność, a dwie wolne istoty, które zdecydowały z powodu bezwarunkowej miłości towarzyszyć sobie.

8. Cieszenie się swoją obecnością na co dzień, docenianie siebie na co dzień, wsparcie.Kocham, dziękuję, proszę, przepraszam,język wdzięczności, miłości i wyciągania wniosków codziennością.

9.Przyjemności, niespodzianki, codzienność,dążenie do tego by być zadowolonym z relacji, z czasu spędzonego razem, z seksu.

10. Nie zapominanie o sobie,swoich pasjach, celach,o swoich przyjaciołach. Jest wspólny czas,jak i tylko dla mnie i tylko dla niego.

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?