1.Świadomość tego, że zmiana zaczyna się ode mnie.

2.Odpowiedzialność, koniec z obwinianiem, narzekaniem, osądzaniem, tworzeniem zwalniających z odpowiedzialności przekonań ,t.j m.in moje życie to przypadek, nic mi nie wychodzi przez dzieciństwo, to przez rząd jest tak ciężko się dorobić itp., a zamiast tego: Jestem kreatorem swojej rzeczywistości. Mam wpływ na swoje życie. Tworzę je zgodnie z moimi pragnieniami. Kreuje i jestem za te kreację odpowiedzialna.

3.Obserwacja siebie, wyzwolenie, wolność od skrępowania poprzez wyrażanie siebie, koniec z tłumieniem i udawaniem że coś mi odpowiada kiedy mi nie odpowiada, koniec z przejmowaniem się opinią innych. Koniec z wiarą w przekonanie że kochać siebie to znaczy być egoistą. A nawet jeśli, to jestem  tą egoistką i KOCHAM SIEBIE.

4.Zaufanie do siebie,słuchanie głosu serca i podążanie zgodnie z nim, olewanie umysłu, tych myśli które próbują mnie powstrzymać, wystraszyć przed spełnieniem moich pragnień, mówiąc mi że nie dam rady, że nie zasługuje, że się nie uda, olewanie tych myśli które są oskarżeniem, krytyką, absolutnie w nie nie wierzę.

5.Uczenie się z każdego doświadczenia, od teraz nie ma porażek, są tylko doświadczenia z których mogę dowiedzieć się o sobie więcej.

6.Szacunek do Wolnej Woli każdego człowieka, bez względu na to czy się ta Wola podoba mi czy nie. Koniec ze zmienianiem tych którzy tego nie chcą, nie proszą o pomoc.

7.Szczerość wobec siebie i w relacjach. Mówienie tego co czuję, bez ataku że to czyjaś wina, to jest również odpowiedzialność, bo to ja wybieram reakcję, nadaje znaczenie, więc nie ważne kto i jak się zachowuje,ważne jak ja na to reaguje. Inni są tylko moim lustrem.

8.Spójne przekonania, zgodnie z tym co sobie życzę. Jeśli chce być bogata, moim przekonaniem nie powinno być to że ludzie bogaci to złodzieje i kombinatorzy, że można być albo uczciwym albo bogatym, bo ten kto ma takie przekonania na pewno bogaty nie będzie. Ludzie bogaci mają wspaniałe cechy według mnie, są kreatywni, wytrwali, pełni pasji, spełniają swoje pragnienia, uczą się ze wszystkiego, próbują i się nie poddają, takie przekonanie jest spójne z tym pragnieniem.

9.Kreacja swoich pragnień. Serce prowadzi do ich realizacji.

10.Celebracja swojego Jestem. Świadomość tego, że sensem życia jestem Ja i moje przygody. Więc niczego nie muszę szukać, żadnego sensu życia, bo sensem życia jest życie. Absolutna wdzięczność za tę możliwość doznawania, poznawania, doświadczania swojej mocy.

11.Podążanie za prawdą, otwartość na poznawanie, na sprawdzanie tego co już niby wiem, bo Ktoś powiedział że jest tak i tak, że coś istnieje a coś nie, zamiast wierzyć we wszystko sprawdzam, doświadczam, wyciągam wnioski, albo przynajmniej nie wyznaję przekonań które nie są moje, po prostu mówię że nie wiem.

12.Towarzyszenie bliskim, pozwalanie im na to by doświadczali tego czego chcą doświadczać, relacje w których jest akceptacja, miłość bezwarunkowa, nie ma bezwzględnego posłuszeństwa, skrępowania, wstydu,zazdrości,żądań,ograniczania, więzienia,a jest towarzyszenie sobie w wolności.

13.Te wszystkie 12 punktów można by zawrzeć w jednym: słucham głosu swojego serca, żyję po swojemu,żyję z poziomu serca i jestem szczęśliwa, spełniona, z tego poziomu doświadczam piękna, potęgi,cudu jakim Jestem!

A jaki jest Twój przepis na spełnienie, na tworzenie pięknych relacji?

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?