Twoje życie to Twoje dzieło! Jak pragniesz je przeżyć? Jakie to będzie dzieło? Będzie Cię zachwycało, uszczęśliwiało, czy będzie to tragiczna historia nie przekuta w mądrość?Jak napiszesz przyszłość?

Twoje życie może być zachwycającym dziełem jeśli po mimo trudności jakie się pojawiają zwyciężysz, bo wybierzesz zamiast strachu przed nowym, nie znanym odwagę, bo wybierzesz zamiast powielania destrukcyjnych wzorców z domu rodzinnego edukację, bo wybierzesz zamiast wątpliwości, czarnowidztwa, izulorycznych wyobrażeń wiarę w to że wszystko się ułoży, bo wybierzesz zamiast nienawiści i agresji uzdrowienie, bo wybierzesz zamiast narzekania i nie zadowolenia wdzięczność, bo zamiast obgadywać, osądzać innych zajmiesz się budowaniem swojego życia radośnie i świadomie,bo wybierzesz zamiast myślenia o tym że chcesz coś zmienić i nic nie robienia w tym kierunku działanie, bo wybierzesz takie postępowanie, taką pracę, zgodną z Tobą, bo będziesz słuchać właściwego głosu, głosu Twojego serca, bo zawsze będziesz pamiętać KIM JESTEŚ i postępować zgodnie z tym w każdej sytuacji. A nawet jeśli pojawi się mrok, zatrzymasz się na chwilę, zbłądzisz,upadniesz na twarz, to wszystko będzie i tak w porządku, bo ostatecznie wybierzesz prawdę i bez względu na to co było zaczniesz poprzez wybieranie tego co Ci służy jeszcze raz od nowa, silniejsza, bogatsza o kolejne doświadczenia.

Moje serce ogromnie się cieszy, raduje na możliwość współpracy z każdą osobą która powie: TAK! ZMIANA ŚWIATA NA LEPSZE MIEJSCE ZACZYNA SIĘ ODE MNIE. DZIAŁAM! Jestem pełna wdzięczności za możliwość uczestnictwa w tak pięknym, bo szczerym procesie Waszej przemiany. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie:) Każdej osobie która we współpracy ze mną czy w inny sposób zdecyduje się na zmianę i zacznie działać w tym kierunku GRATULUJĘ i kibicuje❤️❤️❤️

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2021 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?