Twoje życie to Twoje dzieło! Jak pragniesz je przeżyć? Jakie to będzie dzieło? Będzie Cię zachwycało, uszczęśliwiało, czy będzie to tragiczna historia nie przekuta w mądrość?Jak napiszesz przyszłość?

Twoje życie może być zachwycającym dziełem jeśli po mimo trudności jakie się pojawiają zwyciężysz, bo wybierzesz zamiast strachu przed nowym, nie znanym odwagę, bo wybierzesz zamiast powielania destrukcyjnych wzorców z domu rodzinnego edukację, bo wybierzesz zamiast wątpliwości, czarnowidztwa, izulorycznych wyobrażeń wiarę w to że wszystko się ułoży, bo wybierzesz zamiast nienawiści i agresji miłość i przebaczenie, bo wybierzesz zamiast narzekania i nie zadowolenia wdzięczność, bo zamiast obgadywać, osądzać innych zajmiesz się budowaniem swojego życia radośnie i świadomie,bo wybierzesz zamiast myślenia o tym że chcesz coś zmienić i nic nie robienia w tym kierunku działanie, bo wybierzesz takie postępowanie, taką pracę, zgodną z Tobą, bo będziesz słuchać właściwego głosu,głosu Twojego serca, bo zawsze będziesz pamiętać KIM JESTEŚ i postępować zgodnie z tym w każdej sytuacji. A nawet jeśli pojawi się mrok, zatrzymasz się na chwilę, zbłądzisz,upadniesz na twarz, to wszystko będzie i tak w porządku, bo ostatecznie wybierzesz prawdę i bez względu na to co było zaczniesz poprzez wybieranie tego co Ci służy jeszcze raz od nowa,silniejsza, bogatsza o kolejne doświadczenia.

Kurs Zmiana zaczyna się Ciebie to SPA dla ciała, umysłu i duszy🌞🌞 Pięć pięknych dni w których współpracujemy nad przygotowaniem gruntu do tego byś rozkwitła jak róża, wyrywamy więc chwasty, siejemy,budujemy sprzyjające środowisko,podlewamy 🌹🌹🌹Pięć pięknych dni w których współpracujemy nad tym by wybieranie tego co służy a rezygnacja z tego co już nie weszło Ci w nawyk, a więc podlewamy z radością,cierpliwie dbamy o to co zasialiśmy,by na końcu cieszyć się z efektów pracy, zachwycać się pięknem jakie powstało. Przed nami pięć pięknych dni które są nasionami które zasiejesz, a plony które zbierzesz przerosną mam nadzieję Twoje oczekiwania i dadzą Ci pewność że najistotniejsze jest to byś pamiętała o swojej wyjątkowości,o tym KIM JESTEŚ, ze najważniejsze jest to by z Ciebie zrobić więcej Ciebie, wydobyć więcej wewnętrznego piękna,prawdy,bo Twoją siłą jest to że nie grasz, nie udajesz,nie zakładasz masek, a jesteś sobą, podejmujesz decyzję zgodnie z tym co Ci w sercu gra.

Moje serce ogromnie się cieszy, raduje na możliwość współpracy z każdą osobą która powie: TAK! ZMIANA ŚWIATA NA LEPSZE MIEJSCE ZACZYNA SIĘ ODE MNIE. DZIAŁAM! Jestem pełna wdzięczności za możliwość uczestnictwa w tak pięknym, bo szczerym procesie Waszej przemiany. Bardzo dziękuję za Wasze zaufanie:) Każdej osobie która we współpracy ze mną czy w inny sposób zdecyduje się na zmianę i zacznie działać w tym kierunku GRATULUJĘ, kibicuje, przytulam do swojego serca i cieszę się że współpracujemy nad tym by Ziemia stawała się Niebem:)❤️❤️❤️

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?