Głos serca, inaczej nazywany głosem Duszy, to głos dający ukojenie, to głos uspokajający burzę powstałą w wyniku chaosu, jaki robi egotyczny umysł. To głos pełen wiary i życzliwości. To głos bardzo subtelny, cichy, choć coraz głośniejszy jeśli nie jest zagłuszany. To głos dzięki któremu żyjesz w zgodzie ze sobą, jeśli oczywiście go słuchasz. To głos który prowadzi do zrealizowania pragnień, prowadzi dość nieprzewidywalnymi drogami, zaskakuje, to co wyglądało dziwnie, z perspektywy czasu wygląda zupełnie inaczej, sensownie, a w ogóle się nie zapowiadało.

Moja Dusza od jakiegoś czasu pragnie mówić do innych Dusz, więc mówi, pozwalam jej na to, bez względu na wszelkie konsekwencje.

Dziś chcę Ci Ona powiedzieć, że słuchanie głosu serca jest odpowiedzią na konflikt w Tobie, jest sposobem na życie w zgodzie ze sobą, a gdy żyjesz w zgodzie ze sobą, to nie ma konfliktu, oczywiście nadal będą wyzwania, bo takie jest życie,ale to wspaniale, bo dzięki wyzwaniom doskonalimy się, jednak Ty, słuchając tego głosu co trzeba, głosu serca, będziesz podejmować decyzję zgodne z Tobą i dlatego będą one właściwe. Oczywiście egotyczny umysł, był, jest i chyba będzie, ale zmieni się wiele, jak przestaniesz wierzyć w to wszystko co Ci się wyświetla, jak zrobisz z niego posłusznego pracownika,wiele się zmieni, jak nie będziesz nabierać się na jego grę. A jaka to gra? Egotyczny umysł próbuje sprzedać Ci historię, w której zawsze jest powód do tego by być niezadowolonym, zawsze coś mu nie pasuje, lubi obwiniać, oskarżać, uwielbia się bać, jego ulubione nastawienie to negatywne nastawienie, czarne scenariusze, kocha narzekać, czepiać się, wciąż o coś chce walczyć, nie ufa życiu, wątpi i podcina skrzydła, stwierdzając jeszcze przed startem: nie dasz rady, ma wciąż wiele wątpliwości, lubi wytykać błędy innym, ale nie za bardzo potrafi dostrzec co zmienić u siebie, nie szanuje zdania innych, zawsze ma rację i jej zawzięcie broni, uwielbia ignorancję, bo to go utrzymuje przy władzy, kocha dramaty i w tym się głównie specjalizuje.

Czy warto dokonać z nim transakcji, kupować jego historie i żyć zgodnie z nimi?

Chyba odpowiedź jest oczywista, jednak w praktyce wygląda to zupełnie inaczej, rozejrzyj się i spójrz na życie ludzi którzy Cię otaczają, czy oni żyją tak jakby to wiedzieli? Czy kupują tę historie i ich życie, życie ich bliskich jest polem bitwy, jest dramatem, albo nawet horrorem?

Nie oznacza oczywiście, że umysł jest w ogóle nie potrzebny, że jest beee,fuj,zły. Analiza,logika też jest potrzebna,  wiele umiejętności jest potrzebnych do egzystencji, jak np jazda samochodem,więc dobrze by umysł służył, a już nie dzieje się najlepiej, jak bierze dowodzenie w tym w czym nie ma pojęcia, a nie ma pojęcia w kreacji, bo się boi zmian, a serce jest odważne, więc Ono może doprowadzić Cię do realizacji Twoich pragnień, mnie doprowadziło do nie których już:)

Serce widzi świat zupełnie innymi oczyma niż egotyczny umysł, jest w nim siła, moc, wiara, zaufanie, wdzięczność, radość, spokój i tyle miłości, że starczy dla każdego. Jak widzisz nie musisz  szukać sensu życia, bo sensem życia jest życie, Ty nim Jesteś, a narządzie do rozwiązania Twoich problemów jest w Tobie, jeśli tylko tak postanowisz, jeśli Twój wewnętrzny głos będzie Twoim przewodnikiem, jeśli postawisz na odkrywanie siebie.

Odmroź tylko zamarznięte serce w wyniku zranień, uzdrów je, ukochaj, słuchaj Go, spraw by stało się zdolne do kochania i kochaj.

Bo tego właśnie pragniesz, prawda?

Czy czujesz w sobie potrzebę by kochać i być kochaną, czujesz w sobie Boskość, piękno które chce się wyrazić, podzielić z innymi Wszechświatami tym, co w Tobie tak unikalne, wyjątkowe?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK! To Moja Dusza pyta Twoją Dusze

Kim Jesteś i po co tu Jesteś?

Czego tak NAPRAWDĘ pragniesz?

Wsłuchaj się w siebie, słuchaj tego co do Ciebie mówi Twoje serce, a zobaczysz świat zupełnie nowymi oczyma i Twoje życie nie będzie już ani dramatem, ani horrorem.

Jak widzisz, jakiego głosu słuchamy, takie i mamy życie.

Uświadom sobie, który Ty wybierasz każdego dnia i czy wciąż warto przy tym trwać?

Dla mnie Jesteś piękną, wartościową Istotą, nieśmiertelną Duszą w ciele,która może żyć tak jak tego pragnie, jeśli w to nie wierzysz, jeśli nie masz wsparcia, to na tę chwilę niech wystarczy Ci to, że ja w to wierzę i ze szczerego serca kibicuję Ci. Dasz radę Championie:) Działaj radośnie w zgodzie ze sobą, pracuj cierpliwie i wytrwale, nad realizacją SWOICH pragnień, a powinny pojawić się z tej pracy, zadowalające owoce. Tego Ci życzę:)

KOCHAJ I RÓB CO CHCESZ:)

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?