Kurs Bezwarunkowa wartość

Nie rzadko niestety bywa tak, że opuszczamy dom rodzinny, poranieni, wątpiący w siebie, pełni kompleksów, pełni nie swoich poglądów, przekonań, wierzący w etykiety nam nadane. Wychodzimy z domu siebie nie znając, wierząc w to co nam o nas powiedziano. Możemy w to wierzyć i tym żyć, tworząc jeszcze więcej cierpienia, ale równie możemy się od tego uwolnić i zacząć wszystko od nowa.

Ten kurs to zaproszenie do poznania siebie, porzucenia tego co nie nasze, uwolnienia się od etykiet nam nadanych, zrozumienia przeszłości, po to by nie skupiać się na niej, tylko wyciągać z niej wnioski i  świadomie, radośnie budować swoje dziś. Ten kurs to zaproszenie do zrozumienia czym jest życie i traktowania je we właściwy sposób, zgodny z tym czym ono jest, a jest ono bezwarunkową wartością, jest darem. Możemy przyjąć ten dar i w taki sposób traktować życie, jak wartość, albo nie,mamy wolną wolę. Przyjęcie tego daru to zmiana nastawienia na takie które nam sprzyja, to szanowanie każdego życia,to świadome korzystanie ze wspaniałej możliwości kreowania swojej rzeczywistości. Ten kurs jest narzędziem,który ma na celu pomóc Ci zmienić twoje nastawienie do traumatycznych doświadczeń, pomóc Ci wyciągnąć z nich wnioski, pomóc Ci przestać nimi dziś żyć, a zamiast tego świadomie tworzyć swoje dziś,czerpiąc z twoich wszystkich doświadczeń,z tych traumatycznych również, pomóc Ci zbudować ze sobą zdrową relację,pokochać siebie,odzyskać poczucie własnej wartości,właściwie Cię ukierunkować. Twoje dobre samopoczucie, twoje nowe, zdrowe nastawienie,twoja zdrowa relacja z samą sobą, życie świadome,przyczyni  się do zmiany postrzegania  świata, a więc do zmian na lepsze we wszystkich innych sferach, zdrowia,pasji,relacji z innymi,pracy,rozwoju. 

 

Kurs składa się z:

-9 lekcji, można więc nazwać go 9- dniowym, jednego dnia pracuje się nad 1 lekcją ze sobą, oraz we współpracy ze mną, odsyła się do mnie wykonane zadania i ćwiczenia, jesteśmy w kontakcie emailowym, oferuję  Ci swoje wsparcie

-mojej 10 letniej pracy ze sobą i jej efektami

-mojego doświadczenia,wniosków, dzielę się w nim moimi historiami,moją przemianą,tym co dotychczas zrozumiałam

-z fragmentów z mojej książki pt: “Bezwarunkowa wartość”, z moich artykułów

-14 ćwiczeń

-9 zadań

-7 przykładów

-6 wyzwań

-6 dobrych rad

-5 dodatkowych propozycji

-afirmacji

Istnieje możliwość dołączenia do grupy Wewnętrzna siła i moc jest w każdym z nas. To miejsce wzajemnej inspiracji, wsparcia, motywacji, wymiany światopoglądów. To miejsce dla osób które czują że korzystają ze swojej wewnętrznej siły i mocy i chcą się tym dzielić, a także dla tych którzy chcą zacząć z niej korzystać.

Dlaczego taki kurs?

Moje poczucie którym się dzielę,że każde życie jest wartością,nie zmieni Twojego życia. Moje zapewnienie o tym, że jesteś wartościowa nie zrobi tego i też świadomie tego nie chcę czynić, nie chcę Cię o tym zapewniać. Chcę żebyś sama poczuła w głębi swojego serca, że jesteś bezwarunkowo wartościowa. To wymaga pracy ze sobą, jest to proces, a ten kurs ma za zadanie ten proces uzdrawiania rozpocząć. Ten kurs to narzędzie które uświadomi Cię, pomoże wyciągnąć wnioski z twoich doświadczeń,właściwie Cię ukierunkuje.

Dlaczego kurs online?

Sama wielokrotnie korzystałam z takiej formy i uważam ją za bardzo wygodną i skuteczną. Dla przykładu, nic nie dały mi wizyty stacjonarne u lekarzy, a dietetyk którego nigdy nie widziałam w realu,tylko przez skype i emaile prowadził mnie i przyczynił się do ogromnych zmian w moim życiu. Konkretnie była to pani dietetyk, bardzo się przyczyniła do mojego lepszego samopoczucia. Inny kurs związany z rozwojem osobistym, bazował tylko na emailach, przyniósł wspaniałe efekty w moim życiu. Pomógł mi spełnić moje pragnienia. Także uważam, że każda forma pomocy jest dobra i online i stacjonarna, jeśli trafimy na osobę, która potrafi nam pomóc i przede wszystkim, jeśli w nas jest gotowość na zmiany.

Czego się nauczysz z każdej lekcji?

Z tej lekcji dowiesz się, czym jest wewnętrzne poczucie własnej wartości. Jakie skrajności świadczą o braku takiego poczucia. Dowiesz się jakie elementy składają się na to, by żyć w harmonii, czyli w zgodzie ze sobą. Sprawdzisz również, czego się nauczyłaś ze swoich skrajności, oraz w jakim aktualnie jesteś miejscu i z czego one wynika. Skoncentrujesz się na uzdrowieniu swojej skrajności. Sprawdzisz na czym się aktualnie skupiasz (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) i dowiesz się jakie są zdrowe proporcje. To wszystko ma na celu, uświadomić Cię, a także pomóc w zrozumieniu z czego wynika to, czego aktualnie doświadczasz, oraz właściwie ukierunkować Twoją energię, to na czym się skupiasz, bo na czym się skupiasz to staje się Twoją rzeczywistością.

Z tej lekcji dowiesz się, dlaczego my jako dorośli jesteśmy nie rzadko skrępowani i otrzymasz techniki na uwolnienie się od tego skrępowania. Otrzymasz techniki na radzenie sobie z takimi emocjami jak: złość, zdenerwowanie, napięcie,agresja,wściekłość. Zajmiesz się tym na co masz wpływ-swoim samopoczuciem, oczyszczaniem się z negatywnych emocji i przekierowywaniem energii na miłość, wdzięczność, na dobro oraz zajmiesz się swoją przestrzenią, wprowadzisz w nią harmonię.

Dowiesz się, że myślenie to ogromna odpowiedzialność. Dowiesz się co o sobie myślisz i dlaczego?
Sprawdzisz pochodzenie tych myśli. Zmierzysz się z etykietkami które Ci nadano, zasugeruję Ci co należy z nimi zrobić, a jak zwykle to Ty podejmiesz decyzję. Otrzymasz technikę na tworzenie świadomych myśli. Skoncentrujesz się na stworzeniu zdrowych myśli na swój temat.

Dowiesz się jakie masz wspaniałe możliwości, będąc za swoje życie odpowiedzialną,dowiesz się jakie są zdrowe granice w relacjach. Uświadomisz sobie jak chcesz żyć. Namierzysz swoje nie korzystne nawyki i świadomie zastąpisz je takimi które Ci sprzyjają, takimi które sprawią, że będziesz zadowolona ze swojej codzienności. Nauczysz się planować, dowiesz się gdzie dziś jesteś, a gdzie chcesz być, dlaczego jesteś tam gdzie jesteś i co musi się stać, byś dotarła tam gdzie dotrzeć chcesz. Otrzymasz technikę motywacyjną.

Będziesz miała szansę zmienić nastawienie do porażek. Dostrzeżesz czego się z nich nauczyłaś dotychczas. Podejmiesz się refleksji na temat Twojego podejścia do życia, dostrzeżesz czy jest one reaktywne czy proaktywne. Uświadomisz się na temat tego co jesz i co pijesz, co wspierasz i będziesz mogła podjąć się refleksji czy chcesz to kontynuować, mając wiedzę, będziesz mogła świadomie decydować.

Dzięki afirmacjom wzmocnisz miłość do siebie. Nauczysz się dobrze siebie traktować w myślach. Wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos, on będzie Cię prowadził,on będzie Twoim drogowskazem.

Dostrzeżesz, za co jesteś wdzięczna. Nauczysz się okazywać wdzięczność, doceniać innych. A to bardzo dobry fundament do budowania swojej rzeczywistości.

Zrealizujesz swój cel,a dzięki temu nauczysz się wytrwałości,konsekwencji, planowania, elastyczności, cierpliwości,będziesz cieszyć się całym procesem, jak i osiągnięciem celu

Zastanowisz się jakie jest Twoje otoczenie i dlaczego akurat z takimi osobami spędzasz czas. Nauczysz się sprawiać sobie radość, przyjemność.

Dla kogo jest ten kurs?

-dla osób które doświadczyły traum,mobbingu, czy to w domu, w szkole,w pracy ,w kościele i nie przepracowały tego, by odbudowały relację ze sobą samym, bądź żeby wzmocniły ją pozytywnie (dda, współuzależnieni,uzależnieni, lękliwi,tacy którzy mają na koncie traumy i wciąż nimi żyją,ale też chcą przestać nimi żyć)

-dla osób które chciałyby uwolnić się od poczucia gorszości, poczucia winy,od tworzenia czarnych scenariuszy. Nie traktować wciąż swojego życia jak nic nie znaczący przypadek, a chciałyby się poczuć częścią całości,chciałyby żyć w przekonaniu, że wszyscy bez wyjątku zasługują na wszystko co najlepsze, wszyscy, więc Ty również zasługujesz.

 -dla osób które tłumiły w sobie takie emocje jak: złość, gniew, żal, wściekłość, agresję i chcą się od tego uwolnić, nauczyć się oczyszczać i przekierowywać energię na miłość, wdzięczność, pasję.
 
-dla osób które chciałyby bezsilność, życie bez celowe, zastąpić budowaniem swojego życia radośnie i odpowiedzialnie
 
 -dla osób które chciałyby czuć się bardzo dobrze w swojej skórze,w swoim towarzystwie, akceptować siebie,chciałyby pokochać siebie 

 – dla osób które będą rodzicami a same wychowały się w niesprzyjającym środowisku, albo już nimi są. Rodzicielstwo to najważniejsze zadanie jakie istnieje, zdrowi rodzice to zdrowe dzieci. Rodzice mogą dać tylko to co sami mają, mogą zaoferować dziecku tylko to kim są, więc jeśli chcesz nie przenieść traum ze swojego domu na dziecko, musisz sam najpierw wyzdrowieć, jeśli chcesz obdarzyć je bezwarunkową miłością, najpierw sam musisz w taki sposób siebie kochać

– dla osób które pracują z dziećmi, dla opiekunów, nauczycieli, wychowawców,pedagogów którzy chcą bardziej zrozumieć siebie, swoje zachowania, po to by być lepszym nauczycielem, wychowawcą, itp

-dla osób które chcą mieć wspaniały związek, ale na tę chwilę szukają potwierdzenia swojej wartości w relacjach z innymi, w partnerze/partnerce

Doświadczasz jakiś skrajności które są konsekwencją wychowania w patologicznej rodzinie, albo jakiś innych traumatycznych doświadczeń?

Może jest to poczucie winy, może jesteś kozłem ofiarnym i przyciągasz wciąż katów, może jest to poczucie gorszości, bezcelowości, braku mocy sprawczej, a może jest to ból, cierpienie, nie akceptowanie siebie, nieustający smutek, myśli samobójcze, nie wspierające myśli, wątpienie w siebie,szukanie potwierdzenia swojej wartości u innych,rozdarcie w środku, frustracje,paniczny lęk, grzebanie w przeszłości, skupianie się na krzywdzie,lęk o przyszłość, zamartwianie się i dołowanie,brak wewnętrznego poczucia własnej wartości. Jeśli tak, to wiem jak się czujesz, bo to były też moje skrajności.

Ok 18 lat doświadczałam pogardzania mną na różne sposoby, znęcania psychicznego i fizycznego. 10 lat doświadczałam mobbingu w szkole, kilka lat żyłam w poczuciu winy. Chciałam kilka razy popełnić samobójstwo, doświadczałam depresji-byłam ofiarą i przyciągałam katów,nie broniłam się,prawdopodobnie dla tego, że widziałam takie same zachowanie u mojej matki,która przez lata zgadzała się na znęcanie fizyczne i psychiczne od swojego męża. Zmierzyłam się na własnej skórze z bezsilnością,bólem, cierpieniem,panicznym lękiem, pogardą, poczuciem gorszości, poczuciem winy,brakiem mocy sprawczej,zarozumiałością,bezcelowością,nie umiejętnością wyznaczania granic, fochami, nie umiejętnością komunikowania się z innymi w asertywny sposób, z niedbaniem o swoje potrzeby, z tym, że tylko ja mam rację a inni się mylą, z tym że szukałam potwierdzenia u innych mojej wartości, szczególnie w związkach,z przejmowaniem się opinią innych, z nie umiejętnością dawania nic od siebie,a tylko żądania, z lękiem o przyszłość i czarnymi scenariuszami które ciągle w swojej głowie tworzyłam,z nie akceptacją siebie, z walką ze sobą samym,z nie wdzięcznością. Moi rodzice zapoznali mnie z nienawiścią, przemocą, narzekaniem,awanturami,krytyką, pretensjami. Mój ojciec popełnił samobójstwo. 

W konsekwencji tego wszystkiego z chorobą, którą postanowiłam pokonać. Iskra życia, jaka była we mnie, ten głos który słyszałam od zawsze, że jak tylko skończę szkołę to się wyprowadzę, chęć inwestowania w siebie, czytanie książek, szkolenia, kursy, podróże, inspiracje z tego wszystkiego co wymieniłam uzdrowiły mnie. Był to długi proces,nie mogę powiedzieć że się zakończył,bo mam postawę ucznia i nauczyciela jednocześnie, dzielę się tym co zrozumiałam, wciąż się ucząc, próbując zrozumieć coraz więcej, odkrywając w sobie potencjały których wcześniej nie zauważałam. Te wszystkie doświadczenia, tak bolesne na tamten moment dziś są wspomnieniem, lekcją z której czerpię.
 
 
 
 

Jakie da Ci korzyści ten kurs?

1. Gdy zbudujesz piękną relację ze sobą i takich ludzi będziesz przyciągać, bo podobne przyciąga podobne, a nawet jeśli przyciągniemy przeciwieństwo,to utrzymanie tej relacji graniczy z cudem. Wniesiesz w te relacje radość,miłość,inspirację, tym się będziesz dzielić, a to oznacza jedno,zadowolenie z tych relacji.

2.Jesteś bezwarunkowo wartościowa i inni też są, czując to, wzmocnisz miłość do siebie,inaczej spojrzysz na drugiego człowieka-jeszcze zdrowiej 🙂

3.Zmienisz podejście do porażek. Nie będziesz marnować czasu na obwinianie siebie i zamartwianie, a jedynie będziesz wyciągać wnioski i je stosować. Dzięki temu będziesz jeszcze szybciej i radośniej się rozwijać. To jest również sposób, na dobre samopoczucie.
 
4.Realizując cel poczujesz moc sprawczą. A wtedy będziesz budować swoje życie radośniej i świadomiej. Planowanie i realizacja celów, upadki i powstawanie z nich, cieszenie się drogą do celu i osiąganie ich,sprawi, że ostatecznie będziesz miała efekty takie jakie mieć chcesz.
 

5.Zostawisz przeszłość i zajmiesz się tym na co masz wpływ,zajmiesz się teraźniejszością i dzięki temu będziesz budować lepszą przyszłość. To oznacza jedno, lepsze samopoczucie.

6.Będziesz miała szansę przyjąć wyzwanie podejścia proaktywnego do życia. To najtańsze, najmądrzejsze i najprzyjemniejsze podejście, stosowane przez ludzi sukcesu.

7.Nagradzanie siebie,radowanie się ze swojego rozwoju będzie codziennością.

8.Nauczysz się jeszcze lepiej radzić sobie z tzw negatywnymi,ale wciąż potrzebnymi nam emocjami. Nie będziesz już w ogóle tłumić ich w sobie, pokażę Ci jak się oczyścić,po to by przekierować energię na to co nam służy, na zdrowie, miłość, twórczość. Skupiając swoja uwagę na tym co Ci służy, zaczniesz tego doświadczać.

9.Będziesz wspierać siebie w myślach, słowach i czynach. Dostaniesz technikę na tworzenie świadomych myśli, jeśli będziesz z niej korzystać kiedy będzie taka potrzeba, ta mała, duża zmiana, zmieni wiele na lepsze,bo od myśli się wszystko zaczyna, jakie masz myśli, takie masz emocje, uczucia,taką masz rzeczywistość.

10.Gdy pokochasz siebie,będziesz otaczać się ludźmi, którzy Cię również kochają, za to że jesteś.

11.Będziesz dla siebie najlepszym przyjacielem, będziesz żyć w zgodzie ze sobą. To właściwie najważniejsze zadanie każdego z nas i najlepszy prezent jaki możemy sobie podarować.

12. Skupisz się na wdzięczności, dzięki tej postawie będziesz doświadczać jeszcze więcej obfitości i wspaniałości. Bo taka postawa otwiera nas na to.

Gaja Wolf

W książce pt: “Bezwarunkowa wartość”podzieliłam się moją historią, jednak świadoma tego, że to tylko teoria i pełna pragnienia pomocy w odzyskaniu poczucia własnej wartości takim osobom jak ja kiedyś byłam, stworzyłam ten kurs, szyty na miarę, z indywidualnym podejściem do każdej osoby.

Ukończyłam pedagogikę, ale to nie te studia przygotowały mnie do tego co robię, wiem, że to życie mnie do tej roli przygotowało. 

Jestem istotą w której nie ma podziału terytorialnego, religijnego, narodowościowego, kulturowego, rasowego, uważam ze wszyscy jesteśmy równi i każde życie jest wartością samą w sobie.

 
 

Bardzo ważne

Ten kurs nie jest tabletką, która ukryje na chwilę symptomy choroby,ale nigdy Cię nie wyleczy. To też nie magiczna tabletka która przez 9 dni uzdrowi Twoje traumy, które trwały nie rzadko, po kilka, kilkanaście lat. Nie licz na to. Jeśli ktoś Ci obiecuje efekty, po tak krótkim czasie, to być może ma jakieś moce o których jeszcze nie wiem, albo kłamie. Bo wiem po sobie, ile pracy włożyłam w swoją przemianę i wiem ile to trwało. Był to proces i na to się przygotuj. Pamiętaj, że każdy jest inny, dlatego ten proces też taki będzie. Z tego wynika też to, że nie wiem ile konkretnie Ty potrzebujesz czasu na to by ujrzeć zmiany w swoim życiu, ale jedno jest pewne, jak nie zaczniesz jego zmieniać, nie wydarzy się to nigdy. Grunt, żebyś zaczęła,była otwarta na te zmiany, na pracę ze sobą, żebyś uczciwie ją wykonywała,a wszystko potoczy się we właściwym kierunku. Ten kurs właśnie nim jest, właściwym kierunkiem.

Wiedz, że bardzo chcę Ci pomóc, ale ostatecznie Twoja gotowość jest bardzo potrzebna,dlatego
Nie korzystaj z mojego kursu gdy:
-nie jesteś gotowa na zmiany, na zaangażowanie się w wykonywanie zadań i ćwiczeń. Nie zajmuje się przekonywaniem, że tej zmiany potrzebujesz, ta chęć i gotowość działania musi płynąć od CIEBIE. Jeśli nie masz czasu, nie jesteś w stanie poświęcić od kilku minut do 1-3 h dziennie, przez następne 9 dni na pracę ze sobą i współpracę ze mną w budowaniu Twojego lepszego jutra.

Zapraszam do współpracy tylko osoby które naprawdę chcą zmienić swoje życie i są w stanie podjąć wysiłek z tym związany.

Efekty będą wspaniałe, ale tylko wtedy gdy dasz z siebie 100% podczas kursu, jak i będziesz kontynuowała właściwe, zdrowe podejście też później.

To jak będzie? Dołączasz do osób, które świadomie kreują swoją rzeczywistość?

Prezent ode mnie

Bywa u każdego różnie, jeśli z jakiś powodów aktualnie jesteś w miejscu w którym nie stać Cię na zakup mojego kursu, a bardzo chciałabyś w nim uczestniczyć, jesteś gotowa na wzięcie życia w swoje ręce,to mam dobrą wiadomość. Każdego miesiąca wybiorę 2 osoby, które otrzymają możliwość uczestnictwa w kursie za darmo. W tej sprawie napisz na  prezent@bezwarunkowawartosc.pl dlaczego chciałabyś uczestniczyć w kursie. Odezwę się do wybrańców.

 

Opinie

“Gaju, Twój kurs pozwolił mi powrócić do siebie. Przypomniałam sobie,że też jestem ważna. Te kilka dni pozwoliło mi wyrwać się z rutyny mojego dnia. Praca- Dom. Musiałam a wręcz chciałam sobie wygospodarować czas na wymianę maili z Tobą. To fantastyczne uczucie doświadczać tak otwartej i ciepłej osoby jak Ty. Bardzo podobały mi się zadania z wymienianiem . Pozwoliło mi to przez dłuższą chwilę pobyć w swoim wnętrzu. Kurs polecam wszystkim, którzy chcą się ze sobą zmierzyć.

Ściskam.”

Basia, 28 lat. Przedszkolanka

Bardzo się cieszę że brałam udział w kursie .Zrozumiałam ze życie zależy tylko ode mnie, że tylko ja sama mogę je zmienić. Ten kurs jest dla osób które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Obecnie jestem w trakcie czytania Gaji ebooka. Książka napisana w sposób dostępny i zrozumiały. Dla mnie to jakby dalsza kontynuacja kursu. Kurs i książka zmieniły moje życie na lepsze. Życie stało się łatwiejsze. Dziękuję, za to że dzielisz się swoimi doświadczeniami i przemianami.

Agnieszka,46 lat. Pielęgniarka.

Aby zobaczyć więcej opinii, po kliknięciu w przycisk zjedź na dół strony.

Podziękowania dla Gai

Już samo podziękowanie, oznacza dla mnie ogromne wyróżnienie. Jeśli pomogłam Ci, bądź zainspirowałam Cię, albo przyczyniłam się do czegoś dobrego,sam ten fakt daje mi ogromne zadowolenie i bardzo,bardzo mnie to cieszy, że miało to miejsce i że mnie o tym informujesz. Jeśli chciałabyś okazać wdzięczność z tego powodu, to jest to bardzo zdrowe podejście,dlatego daje Ci taką możliwość.

Dane do darowizny

Kamila Kolesar
16 1870 1045 2078 1017 9184 0001

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące kursu napisz na email: kurs@bezwarunkowawartosc.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?