Nazywam się Gaja Wolf. Dzielę się z Wami moją historią w książce, pt: “Bezwarunkowa wartość”, jest ona związana z traumatycznym dzieciństwem, moją przemianą, wnioskami z niej płynącymi. Wierzę, że może ona zainspirować Cię do zdrowych wyborów, wierzę, że może przyczynić się do tego, że bagaż trudnych doświadczeń zamienisz na satysfakcjonujące Cię życie. Jestem świadoma, że książka jest tylko teorią, dlatego również stworzyłam kurs, który ma na celu pomóc odzyskać poczucie własnej wartości takim osobom jak ja kiedyś byłam. Z wykształcenia jestem pedagogiem, prywatnie wolną istotą w której nie ma podziału, a jest świadomość, że każde życie jest wartościowe. Wiem, że ta świadomość, wewnętrzne poczucie własnej wartości jest ogromną siłą i mocą, która sprawia że sięgamy po to co najlepsze, dzięki temu poczuciu jesteśmy nie do zatrzymania,rozwijamy się, jesteśmy lepsi, zdrowo traktujemy siebie i innych,dlatego twierdzę że najważniejszą relacją jaka istnieje jest relacja z samym sobą, z tego też powodu istnieje darmowy ebook, książka oraz kurs, który ma właśnie na celu pomóc taką właśnie zdrową relację z samym sobą zbudować,by następnie móc budować takie same, zdrowe,piękne relacje z innymi.

Na blogu znajdziecie fragmenty mojej książki, poruszam na nim tematy o poczuciu własnej wartości, o zdrowej relacji ze sobą, z partnerem, o jedności a także o wolności.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować śmiało piszcie na gajawolf@onet.pl©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?